Acasă › Femei › United States › jade_auraa

jade_auraa

● Offline United States United States FHD
GOAL: Topless [3025 tokens remaining] yellow wall to keep me going ! #goal#new#lush#lesbian#asian#lovense#femdom#findom#squirt#bigass#petite#private#cute
👁 379 reglaje în curs ⭐ 12,541 urmăritori 📍 Secret Garden
jade_auraa este în prezent offline
jade_auraa este în prezent offline Urmează acest profil sau întoarce-te când camera live revine.

👀 Aduceți-l pe jade_auraa în culise

Deschide camera live pentru a solicita o sesiune privatǎ sau folosește funcțiile camerei private oferite de furnizorul de streaming.

🔒 Solicită cameră privată

Urmează jade_auraa în direct pe Chaturband

Urmați-l pe jade_auraa live pe Chaturband. Alăturați-vă mulțimii pentru streaming în timp real, cereri interactive, opțiuni de cameră privată și emisiuni pline de energie direct în browserul dumneavoastră.

Interacțiune live cu publicul

Saltă în chatul live și interacționează cu jade_auraa. Folosește instrumente pentru fani, ponturi și funcții ale camerei pentru a modela performanța în timp real.

Votarea fanilor și clasamente

Arată-ți sprijinul cu sistemul de vot Like și Dislike. Votul tău ajută la clasarea performerilor și îi propulsează pe artiștii preferați în Main Stage.

Acces Backstage VIP

Cauți o experiență mai directă? Folosește chat-ul live sau link-urile către performer pentru a accesa camere private, profiluri promo și opțiuni exclusive backstage.

Taguri de trend pentru jade_auraa

#goal #new #lush #lesbian #asian #lovense #femdom #findom #squirt #bigass #petite #private

🎸 Sfaturi rapide de navigare

  • Răsfoiește: Folosește săgețile stânga/dreapta pentru a naviga între profiluri live, sau apasă R pentru un profil aleatoriu.
  • Ecran complet: Apăsați F pentru a extinde player-ul.
  • Volum: Apasă M pentru a dezactiva sau activa sunetul playerului.
  • Acțiuni de profil: Folosește controalele vizibile de Urmărire, Listare, Distribuire, Recenzie și promovare pentru acest profil.

STUDIO DE PERFORMANȚĂ

jade_auraa la o privire de ansamblu

O imagine clară a activității de difuzare stocate, semnalele de la public și tiparele de disponibilitate. Toate orele istorice sunt afișate în UTC.

Acest link păstrează intervalul selectat.
Clasament de performanță#3,119Referință de trending
Clasamentul categoriei#2,044Printre profilurile urmărite
Urmăritori12,541Număr curent de surse
Publicul curent379În prezent offline
Timp online29h 05mUltimele 30 de zile
Vârf de audiență604Înregistrat în intervalul selectat

Momentul urmăritorilor

Cum totalul actual de urmăritori s-a schimbat în raport cu liniile de referință UTC salvate.

Schimbare zilnică +847 12,541 acum · comparativ cu 11,694 salvat 2026-10-23
Schimb săptămânal +2,713 12,541 acum · comparativ cu 9,828 salvat 2026-10-17
Schimbare lunară +6,618 12,541 acum · comparativ cu 5,923 salvat 2026-09-24

Modificările utilizează totalul celei mai recente surse și pragul UTC stocat cel mai apropiat cu cel puțin 1, 7 sau 30 de zile mai devreme. O valoare negativă înseamnă că sursa a raportat mai puțini urmăritori.

Ce spune istoricul înregistrat

O lectură în limbaj simplu a activităților stocate în acest interval. Descrie trecutul; nu prevede un program viitor.

UTC
Acoperire pentru ziua activă30%9 of 30 days had recorded activity.
Cel mai lung șir activ4 zileDate UTC consecutive cu cel puțin o sesiune online stocată.
Cea mai activă zi înregistratăOct 155h 28m online · vârf 604
Cea mai activă oră UTCThu 06:00 UTC3h 00m înregistrat(ă) în acest interval.
Cum să citești acest lucru: „Audiența obișnuită” reprezintă media ponderată în timp a sesiunilor înregistrate, în timp ce „Audiența maximă” este numărul maxim de vizitatori înregistrat. O zi goală înseamnă că tracker-ul nu a înregistrat nicio sesiune; acest lucru nu dovedește că modelul a fost indisponibil toată ziua.
Ce înseamnă fiecare număr

Rangul de performanță este un reper curent al tendinței materializate; un rang mai mic este mai puternic. Rangul categoriei folosește același reper doar între categoriile corespunzătoare.

Timpul online, sesiunile, trendul zilnic și harta de activitate provin din trackerul de activitate în UTC. Ele arată observații înregistrate, nu un program promis sau un registru complet al fluxului.

Urmăritorii și vizualizările în direct provin din cel mai recent snapshot importat al camerei. Audiența obișnuită este ponderată în funcție de timpul înregistrat, în timp ce audiența de vârf reprezintă cea mai înaltă observație stocată în intervalul selectat.

Schimbarea urmăritorilor compară numărul actual de urmăritori importat cu instantanele de referință zilnice în UTC. O valoare negativă indică o valoare mai mică în instantaneul sursă; nu reprezintă o prognoză sau o măsură a activității membrilor pe Chaturband.

Clasamentele folosesc reperul de performanță actual materializat; totalurile de vizualizatori și urmăritori provin din cea mai recentă captură de cameră importată.

Comparație de difuzare

Comparați activitatea recentă

Adăugați alți performeri pentru a compara timpul difuzării verificate, sesiunile, zilele active și audiența maximă pentru perioada selectată.

2026-10-18 → 2026-10-24 UTC

ArtistTimpul de difuzareSesiuniZile activeDurata medie a sesiuniiAudiența de vârfAcțiuni
#1@jade_auraaProfil curent 11h 07m 4 4 167 min 379

Opiniile comunității

Review-uri serioase pentru jade_auraa

— / 5 0 review-uri aprobate
Calitatea show-ului0.0
Corp și prezentare0.0
Nivel de activitate0.0
Personalitate și amabilitate0.0
Drăgălășenie0.0
Interacțiune cu spectatorii0.0
Nu există încă review-uri aprobate. Utilizatorii cu cont pot trimite mai jos primul review detaliat.

Scrie un review serios

Evaluează fiecare criteriu și descrie show-ul în termeni specifici și respectuoși. Review-urile sunt publicate numai după moderare.

Autentifică-te pentru a scrie un review

Întrebări frecvente despre fani

Is jade_auraa online right now?

jade_auraa is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is jade_auraa broadcasting from?

The latest source snapshot lists jade_auraa as broadcasting from United States.

Does jade_auraa have a generated preview?

Yes. jade_auraa currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for jade_auraa?

The latest source snapshot lists jade_auraa at FHD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch jade_auraa live?

Use the live-room action on this profile to continue to jade_auraa through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Navigați în directorul reprezentațiilor live

Dacă ți-a plăcut recitalul live al lui jade_auraa, explorează alți performeri în Chaturband. Folosește link-urile interne de mai jos pentru a naviga prin acte live similare după categorie, țară, mărimea audienței și etichetă.

Control interactiv al jucăriei

Parcurge artiști cu camere interactiv, chat în timp real, obiective ale fanilor și opțiuni de tipsuri concepute pentru participarea live a publicului.

Duete pasionate și reprezentații live

Descoperă artiști solo, cupluri, duo-uri și camere live cu teme, organizate prin pagini de categorii curate și filtre interne rapide.

Acces backstage exclusiv

Multe persoane oferă camere private, profiluri promoționale și linkuri directe pentru publicul care își dorește o experiență live mai personalizată.